Вентиляція протипожежна

catalog-item__img
Оновлено 02.12.2021
Вентилятори димовидалення
Вентилятори для систем витяжної протидимної вентиляції призначені для видалення виникаючих при пожежі газів і одночасного відведення тепла за межі обслуговуваного приміщення або будівлі з метою проведення робіт по боротьбі з пожежею та евакуації. Вентилятори можуть переміщувати гази з температурою до 400° С або до 600° С протягом не менше 120 хвилин. До них відносяться вентилятори UKROS-DU/DUV, KROV-DU/DUV, VRAN-DU/DUV, VNR-DU/DUV, OZA-DUV, AF-DU.Вентилятори для систем припливної протидимної вентиляції встановлюються в спеціальних припливних системах димовидалення для створення надлишкового тиску (підпору) в тамбури, шлюзи і шахти ліфтів будівель для запобігання проникнення диму в зазначені приміщення та забезпечення умов для проведення робіт по боротьбі з пожежею та евакуації. До них відносяться вентилятори OZA 201, OZA 501, VKOP 0, VKOP 1, VKOP 2.У каталозі також представлена повна інформація про додаткову комплектацію вентиляторів димовидалення.
catalog-item__img
Оновлено 13.03.2024
Клапани протипожежні
Протипожежні клапани призначені для установки в отворах огороджувальних конструкцій димових каналів в системах димовидалення з поетажних коридорів, холів на шляху евакуації в житлових, громадських, адміністративно-побутових і промислових багатоповерхових будівель відповідно до норм і вимог чинної нормативної документації. До них відносяться клапани KPU-1N, KPD-4, GMK-DU.
catalog-item__img
Оновлено 14.09.2022
Люки димовидалення
Люк димовидалення L-K призначений для перекривання отворів в зовнішніх огороджувальних конструкціях, що захищаються витяжної протидимного вентиляцією з природним спонуканням тяги. Шафи SHTORM-L-K для керування люками димовидалення на випадок пожежі і для контрольованого природного вентилювання.