Припливно-витяжні установки

catalog-item__img
Оновлено 29.07.2022
Припливна установка для укриттів SM-SH-03
Припливна установка для укриттів SM-SH-03 застосовується в системах припливу для легких невеликих укриттів. Дана установка відповідає вимогам “Державних будівельних норм будинків та споруд. Захисні споруди цивільної оборони” ДБН 2.2.5-97. Повітропродуктивність установки до 300 м³/год. Можливе виготовлення установок до 5 500 м³/год без ручного регулювання. Припливна установка SM-SH-03 укомплектована ручним приводом вентилятора. За відсутності електроживлення ручний привод дозволяє забезпечити роботу припливної установки.
catalog-item__img
Оновлено 20.04.2021
Центральні кондиціонери VRS
Центральні кондиціонери серії VRS призначені для житлових, комерційних і промислових будівель, лікарень, шкіл, спортивних споруд, чистих та спеціальних виробництв. В основі серії центральних кондиціонерів VRS лежить модульна система, що дозволяє компонувати обладнання будь-якої складності з блоків і секцій, які забезпечують той чи інший функціональний процес повітрообробки.
catalog-item__img
Оновлено 16.04.2015
Компактні підвісні установки Airmate
Серія компактних підвісних установок для підготовки повітря продуктивністю від 200 до 6500м³/год. Кондиціонери AIRMATE побудовані за модульним принципом і комплектуються низкою функціональних елементів, комбінація яких визначається необхідністю забезпечення тих чи інших процесів обробки повітря. Широкий спектр варіантів виконання і комплектації кондиціонерів AIRMATE дозволяє реалізувати різні процеси обробки повітря: фільтрацію, нагрівання, охолодження, теплоутилізацію. Кондиціонери AIRMATE дозволяють здійснювати обробку припливного (зовнішнього) повітря, рециркуляційного повітря або їх суміші.
catalog-item__img
Оновлено 09.08.2021
Припливно-витяжні установки Aerostart, Aerosmart
Серія установок Aerosmart поєднує основні функції повітрообробки, передбачені центральним кондиціонером. Маючи блокову структуру, установки AEROSMART універсально компонуються, забезпечуючи безперервний контроль повітряпродуктивності, високоефективну систему рекуперації тепла і вбудовану систему управління. Базовий ряд припускає 6 типорозмірів в діапазоні повітряпродуктивності від 1600 до 25000 м³/год.Серія установок Aerostart рішення для систем центрального кондиціювання, що забезпечує високоефективну регенерацію тепла на базі пластинчастих теплоутилізаторів. Серія AEROSTART призначена для установки на об'єктах житлового, комерційного та промислового будівництва. Крім функцій енергозбереження дана серія установок дозволяє здійснювати повний комплекс процесів повітрообробки для підтримки заданих параметрів повітряного середовища в приміщенні, що обслуговується. При цьому ефективність теплоутилізаціі при обробці припливного повітря досягає 83%.
catalog-item__img
Оновлено 25.02.2021
Припливно-витяжні установки Aerostart-ЕС, Aerosmart-EC, Aerostart-ЕС-DX
Серія компактних установок Aerostart-ЕС, Aerosmart-EC, Aerostart-ЕС-DX призначена для забезпечення припливно-витяжної вентиляції приміщень і будівель різного призначення - об'єкти житлового, комерційного та промислового будівництва.
catalog-item__img
Оновлено 06.08.2021
Модульні припливно-витяжні установки серії FAS
Модульні припливно-витяжні установки серії FAS призначені для організації системи вентиляції в приміщеннях. Дана установка виконує функції очищення, нагріву, подачі свіжого повітря, а також рекуперації тепла.Модульність установок передбачає зручність проектування і монтажу.
catalog-item__img
Оновлено 07.07.2021
Припливна установка SAB
Компактні припливні установки SAB призначені для забезпечення припливної вентиляції приміщень різного типу. Припливні установки SAB комплектуються високоефективним відцентровим вентилятором, кишеньковим фільтром класу очищення F5, нагрівачем, системою автоматики з усіма необхідними датчиками, а також виносним пультом керування. Установки SAB характеризуються максимальною заводською готовністю.
catalog-item__img
Оновлено 01.07.2019
Витяжна фільтруюча установка Ecokitchen
Серія витяжних фільтруючих установок Ecokitchen для професійних кухонь. В середині установки розміщений активний електростатичний фільтр із вбудованою автоматикою. Установки Ecokitchen здатні видаляти маслянисті пари, що виділяються в процесі приготування їжі. Ефективність видалення частинок становить більше 95%.