Обладнання

Вентиляція для бомбосховищ

До початку війни більшість громадян навіть не цікавилися наявністю, умовами та можливостями захисних споруд у своїх населених пунктах і також у великих містах. Однак  нинішня воєнна ситуація змусила нас дізнатися більше про приміщення для укриття та сховища, а також «оцінити» рівень їхнього стану.

На жаль, багато об'єктів опинилися в незадовільному стані, а саме робота систем вентиляції в приміщеннях бажала кращого.
Правильно підібране вентиляційне обладнання для укриття має забезпечувати приплив чистого повітря та відведення відпрацьованого протягом ТРИВАЛОГО часу в екстремальних умовах.

Ми розробили для Вас пропозиції вентиляційного обладнання, яке зможе забезпечити свіже та чисте повітря у приміщенні-укритті.


Детальніше
equipment-item__img
Припливно-витяжні установки
Припливно-витяжна система вентиляції - це найбільш досконала система вентиляції. Припливно-витяжні системи мають модульну конструкцію і можуть бути індивідуально налаштовані. Завдяки використанню припливно-витяжних установок можливе вирішення завдань будь-якої складності. Дана система відрізняється високою економічністю і енергоефективністю. Рекуперація дозволяє звести до мінімуму втрати тепла (до 90% повернутого тепла з відпрацьованого повітря).
Детальніше
equipment-item__img
Канальне обладнання

Канальне вентиляційне обладнання призначене для монтажу в прямокутні, круглі або квадратні повітроводи. Особливість канального обладнання - компактні розміри, низький рівень шуму і вібрацій. Канальні системи вентиляції - це найбільш оптимальне рішення для офісних, торгових і промислових приміщень.

Детальніше
equipment-item__img
Загальнообмінна вентиляція

Загальнообмінна система вентиляції призначена для створення повітрообміну та однакових умов і параметрів повітряного середовища у всьому приміщенні. Загальнообмінні витяжні системи рівномірно видаляють повітря зі всього приміщення, а припливні системи подають чисте повітря, розподіляючи його по всій площі.

Детальніше
equipment-item__img
Вентиляція протипожежна

Системи припливно-витяжної протидимної вентиляції видаляють і/або обмежують поширення продуктів горіння в приміщення безпечних зон і на шляхах евакуації людей. Система протипожежної вентиляції включає в себе витяжні вентилятори, необхідні для видалення диму, припливні вентилятори, які подають свіже повітря замість забрудненого продуктами горіння, люки димовидалення та клапани протипожежні, основне завдання яких зниження рівня задимленості на шляхах евакуації, забезпечення гарної видимості в зоні поширення вогню і обмеження поширення пожежі.

Детальніше
equipment-item__img
Холодильне та теплове обладнання

Холодильне та теплове обладнання призначене для автоматичної підтримки оптимальних параметрів повітря в промислових, торгових, виробничих приміщеннях невеликої і великої площі.

Детальніше
equipment-item__img
Додаткове вентиляційне обладнання

Додаткове вентиляційне обладнання включає в себе повітроводи, повітрорегулюючі пристрої та дахові елементи вентиляції. Пристрої для розподілу повітря застосовуються в припливній та витяжній вентиляції, системах кондиціонування і повітряного опалення. Повітророзподільні елементи забезпечують розподіл повітряних потоків всередині приміщення, вони захищають повітроводи від потрапляння в них опадів і сторонніх предметів.


Детальніше
equipment-item__img
Автоматика

Шафи керування системами вентиляції призначені для керування припливними установками, припливно-витяжними установками з водяним або електричним нагрівачем, вентиляторами канальними, вентиляторами загального та спеціального призначення, а також димовидалення.

Детальніше
equipment-item__img