catalog-item__img
Оновлено 14.10.2022
Щити поверхові обліково-розподільні SP-EMC
Щити поверхові серії SP-EMC призначені для прийому, поквартирного розподілу та обліку електроенергії, а також захисту групових ліній квартир під час навантаження та коротких замикань. Для розміщення пристроїв телефонної, радіотрансляційної, телевізійної апаратури та інших слаботочних систем. Поставляються у зібраному вигляді. Мають зварну конструкцію зі знімною монтажною рамою. Застосовуються у сферах цивільного будівництва, у багатоквартирних житлових будинках.
catalog-item__img
Оновлено 20.10.2021
Система керування припливними та припливно-витяжними системами F-SAU
У каталозі представлена повна інформація про інтелектуальні системи F-SAU, які дозволяють здійснювати комплексне управління всіма елементами вентиляційної системи.Основна мета, що переслідується при розробці даного продукту, - створити комплектне, багатофункціональне та доступне рішення, здатне в рамках однієї пропозиції вирішити до 95% всіх завдань з автоматизації припливних та припливно-витяжних систем, а також гарантувати при цьому мінімальну складність пусконалагодження.
catalog-item__img
Оновлено 12.12.2018
Шафи керування системами вентиляції A-SAU
Інформаційний лист на шафи керування системами вентиляції A-SAU. Особливості маркування шафи автоматики, відмінні характеристики шаф керування вентиляцією, схеми керування вентиляцією.
catalog-item__img
Оновлено 10.09.2018
Шафи керування системами вентиляції B-SAU
Шафи керування системами вентиляції B-SAU призначені для керування припливними установками, припливно-витяжними установками з водяним або електричним нагрівачем, або фреоновим охолоджувачем. Для функціональних схем B-SAU-EP та B-SAU-EPW передбачений виносний блок SSR, який представляє собою модуль управління електричним нагрівачем з незалежним введенням по живленню.
catalog-item__img
Оновлено 07.06.2016
Шафи керування вентиляторами SAU-PPV, SAU-SPV
Інформаційний лист на шафи керування вентиляторами. Головною особливістю шафи керування SAU-PPV, SAU-SPV є точне налаштування під вимоги конкретної мережі. Шафи автоматики SAU-PPV, SAU-SPV призначені для керування: вентиляторами канальними, вентиляторами загального і спеціального призначення, вентиляторами димовидалення.
catalog-item__img
Оновлено 13.03.2017
Шафи керування агрегатами повітряного опалення SAU-BOX-AVN-W
Шафа керування агрегатами повітряного опалення SAU-BOX-AVN-W регулює роботу агрегатів повітряного опалення AVN-W. Стандартно шафа може керувати роботою одного агрегату.Шафа керування агрегатами повітряного опалення SAU-BOX-AVN-W передбачає захист, керування, індикацію, диспетчеризацію агрегату повітряного опалення з водяним нагрівачем шляхом керування приводом на клапані теплоносія.
catalog-item__img
Оновлено 12.10.2021
Шафи керування вентиляторами димовидалення SHTORM
Системи управління SHTORM - невід'ємна частина створення систем пожежної вентиляції.Шафи автоматики SHTORM призначені для управління вентиляторами підпору і димовидалення, люками и клапанами димовидалення.
catalog-item__img
Оновлено 05.12.2016
WEB-сервер
WEB-сервер  дозволяє віддалено управляти вентиляційними установками. Функція Web-сервер дає можливість отримати на екрані комп'ютера або мобільного пристрою зображення аналогічне лицьовій панелі контролера. Доступ до контролера здійснюється через локальну (Ethernet, Wi-Fi) або глобальну (Internet) мережу з використанням будь-якого браузера, що підтримує HTML5, на стаціонарному комп'ютері або мобільному пристрої (смартфон, планшет, ноутбук).