Холодильне та теплове обладнання

catalog-item__img
Оновлено 20.09.2023
Повітряно-опалювальні агрегати
Повітряні завіси призначені для захисту від проникнення холодного або теплого повітря з вулиці в дверні або воротні отвори приміщень. Теплові завіси на 75-80% знижують тепловтрати, що істотно скорочує витрати на обігрів. Повітряні завіси випускаються в горизонтальному і вертикальному виконанні, відповідно для розташування над дверним прорізом або збоку від нього. Повітряно-опалювальні агрегати призначені для нагрівання повітря в приміщенні за допомогою нагрівача і рівномірного його розподілу за допомогою вентилятора і напрямних жалюзі.
catalog-item__img
Оновлено 23.08.2022
Конденсатор повітряного охолодження без вентилятора FREZ
Конденсатор повітряного охолодження FREZ застосовується в агрегатах середньої холодопродуктивності, агрегатах стаціонарних холодильних камер малої ємності. Продуктивність цього типу теплообмінників від 8 до 80 кВт.Конденсатор повітряного охолодження FREZ служить як теплообмінний пристрій, виготовлений з гладкої, мідної трубки та алюмінієвими ребрами, у закритому металевому корпусі. На лицьовій стороні конденсатора встановлено один або кілька дифузорів під вентилятори.
catalog-item__img
Оновлено 22.09.2022
Компресорно-конденсаторні блоки МАКК
Компресорно-конденсаторні блоки МАКК призначені для підготовки рідкого холодоагенту, який подається в випарники фреонових систем. Призначені для зовнішньої установки, температура експлуатації до -40° С. Стандартно компресорно-конденсаторні блоки МАКК пропонуються з мінімально необхідним набором комплектуючих.