Припливно-витяжні установки

catalog-item__img
Оновлено 20.04.2021
Центральні кондиціонери VRS
Центральні кондиціонери серії VRS призначені для житлових, комерційних і промислових будівель, лікарень, шкіл, спортивних споруд, чистих та спеціальних виробництв. В основі серії центральних кондиціонерів VRS лежить модульна система, що дозволяє компонувати обладнання будь-якої складності з блоків і секцій, які забезпечують той чи інший функціональний процес повітрообробки.
catalog-item__img
Оновлено 15.04.2016
Компактні підвісні установки Airmate
Серія компактних підвісних установок для підготовки повітря продуктивністю від 200 до 6500м³/год. Кондиціонери AIRMATE побудовані за модульним принципом і комплектуються низкою функціональних елементів, комбінація яких визначається необхідністю забезпечення тих чи інших процесів обробки повітря. Широкий спектр варіантів виконання і комплектації кондиціонерів AIRMATE дозволяє реалізувати різні процеси обробки повітря: фільтрацію, нагрівання, охолодження, теплоутилізацію. Кондиціонери AIRMATE дозволяють здійснювати обробку припливного (зовнішнього) повітря, рециркуляційного повітря або їх суміші.
catalog-item__img
Оновлено 27.01.2017
Припливно-витяжні установки Aerostart, Aerosmart
Серія установок Aerosmart поєднує основні функції повітрообробки, передбачені центральним кондиціонером. Маючи блокову структуру, установки AEROSMART універсально компонуються, забезпечуючи безперервний контроль повітряпродуктивності, високоефективну систему рекуперації тепла і вбудовану систему управління. Базовий ряд припускає 6 типорозмірів в діапазоні повітряпродуктивності від 1600 до 25000 м³/год.Серія установок Aerostart рішення для систем центрального кондиціювання, що забезпечує високоефективну регенерацію тепла на базі пластинчастих теплоутилізаторів. Серія AEROSTART призначена для установки на об'єктах житлового, комерційного та промислового будівництва. Крім функцій енергозбереження дана серія установок дозволяє здійснювати повний комплекс процесів повітрообробки для підтримки заданих параметрів повітряного середовища в приміщенні, що обслуговується. При цьому ефективність теплоутилізаціі при обробці припливного повітря досягає 83%.
catalog-item__img
Оновлено 24.04.2023
Припливно-витяжні установки Aerostart-ЕС, Aerosmart-EC, Aerostart-ЕС-DX
Серія компактних установок Aerostart-ЕС-CF, Aerostart-ЕС-DX,  Aerosmart-EC призначені для забезпечення припливно-витяжної вентиляції приміщень і будівель різного призначення - об'єкти житлового, комерційного та промислового будівництва.Вентиляційна компактна установка AEROSTART-EC-CF (компактна припливно-витяжна установка) призначена для організації ефективної механічної припливно-витяжної вентиляції різних типів приміщень, починаючи від житлових приміщень, і закінчуючи об'єктами комерційного будівництва, таких як: ресторани, магазини, офісні приміщення тощо. Компактний дизайн установок в підвісному і підлоговому (настінному) виконаннях дозволяє їх зручно розмістити в обмежених умовах. Тип виконання установки: вертикальний, горизонтальний, вертикальний вузький.Установки Aerostart-ЕС-DX (підвісні установки з рекуперацією тепла і тепловим насосом) виступають альтернативним рішенням класичним системам центрального кондиціонування. Дані вентиляційні установки характерні компактністю конструкції, вбудованою інтелектуальною системою автоматичного управління, простотою в запуску в роботі і налагодженні. Aerosmart-EC (припливно-витяжна установка з роторним рекуператором) вентиляційні агрегати характерні компактністю конструкції, вбудованою інтелектуальною системою автоматичного управління, простотою запуску в роботу і налагодження роботи.
catalog-item__img
Оновлено 11.03.2020
Модульні припливно-витяжні установки серії FAS
Модульні припливно-витяжні установки серії FAS призначені для організації системи вентиляції в приміщеннях. Дана установка виконує функції очищення, нагріву, подачі свіжого повітря, а також рекуперації тепла.Модульність установок передбачає зручність проектування і монтажу.
catalog-item__img
Оновлено 07.07.2021
Припливна установка SAB
Компактні припливні установки SAB призначені для забезпечення припливної вентиляції приміщень різного типу. Припливні установки SAB комплектуються високоефективним відцентровим вентилятором, кишеньковим фільтром класу очищення F5, нагрівачем, системою автоматики з усіма необхідними датчиками, а також виносним пультом керування. Установки SAB характеризуються максимальною заводською готовністю.
catalog-item__img
Оновлено 01.07.2019
Витяжна фільтруюча установка Ecokitchen
Серія витяжних фільтруючих установок Ecokitchen для професійних кухонь. В середині установки розміщений активний електростатичний фільтр із вбудованою автоматикою. Установки Ecokitchen здатні видаляти маслянисті пари, що виділяються в процесі приготування їжі. Ефективність видалення частинок становить більше 95%.