Додаткове вентиляційне обладнання

catalog-item__img
Оновлено 06.06.2024
Повітрорегулюючі пристрої
Повітрорегулюючі пристрої представлені широким спектром уніфікованих і утеплених повітрозабірних клапанів, клапанів спеціального призначення, пелюсткових, зворотних, а також дросельних клапанів, регульованих повітряних заслінок, декоративних граток. Серед клапанів загального призначення клапани REG, REG-L, RLN, GMK-P, GMK, GMK-R, TUL, KLR, КОL. Пристрої повітрорегулюючі спеціального призначення включають клапани GMK-Т, GMKх2, KED, NER, NER-КО.
catalog-item__img
Оновлено 22.10.2022
Дахові елементи вентиляції
Дахові елементи призначені для здійснення ефективної припливної та витяжної вентиляції всіх інженерних систем будинку. Каталог дахових елементів покрівельної вентиляції включає: дахові елементи серій D, DU, ZT, EZ, EZB, ZL, BZL, RD, RDU, RZL, PVZ; прохідний стакан серій SP і SPD; верхній перехідник серій SP-NR, SP-ZL; нижній перехідник SP-VN. Дахові елементи можуть встановлюватися на дахах будівель будь-якого призначення: житлових, громадських, адміністративних, виробничих, сільськогосподарських, складських тощо.
catalog-item__img
Оновлено 24.04.2023
Вентиляційні канали
Вентиляційні канали призначені для розподілу і переміщення повітря в системах вентиляції і кондиціонування. У каталозі представлена інформація про круглі і прямокутні повітропроводи та фасонні вироби. Прямокутні і круглі повітроводи використовуються для облаштування промислового інтер'єру в громадських і комерційних будівлях. Представлений номенклатурний ряд повітроводів з широким вибором фасонних частин, дозволяє створювати будь-які їх конфігурації.
catalog-item__img
Оновлено 24.11.2021
Бокси для НЕРА-фильтрів
ВОХ-НЕРА використовується в якості фільтра останнього ступеню для очищення припливного повітря лабораторій, інфекційних та стерилізаційних відділень, виробничих приміщень електронної, фармацевтичної, хімічної, харчової промисловості та в сфері точного машинобудування. А також в витяжних системах вентиляції для захисту від небезпечних мікроорганізмів та інших шкідливих викидів.
catalog-item__img
Оновлено 15.08.2023
Дизайнерські решітки
Решітки DES можна застосовувати як для витяжки, так і для притоку повітря в приміщеннях та назовні.Cтандартно решітки виконуються плоскими без отворів у фланцях. На замовлення можливе виготовлення з відгинами по периметру будь-якого розміру та з отворами у фланцях для кріплення на об'єкті.У конструкції решіток відсутні обмеження щодо застосування, тому такі вироби можна використовувати в приміщеннях як житлового, громадського, так і промислового призначення.Можливість вибору візерунка та кольору фарбування дозволяють застосовувати решітки на об'єктах будь-якого дизайну. Максимально можливий розмір цільної решітки без відгинів по периметру 1 200×2 450 мм.