Представляємо припливно-витяжну установку з вбудованою автоматикою - VRS 550.
Це сучасне енергоощадне обладнання, разом з яким Ви забезпечите приплив свіжого повітря в приміщення і заощадите кошти.
Установки серії VRS-550 сконструйовані на базі традиційних функціональних блоків центральних кондиціонерів, які дозволяють реалізувати різні процеси обробки повітря: фільтрацію, нагрівання, охолодження, теплоутилізацію і зволоження.
Вбудована налаштована система автоматичного управління забезпечує миттєву роботу установки по заданих алгоритмах і режимам, а також контроль основних параметрів і захист елементів. Застосування цих установок в проектах дозволяє втілити в життя індивідуальні вимоги до обладнання, а також скоротити витрати і тривалість монтажу.
Крім того, існує функція Web-сервер, яка дозволяє дистанційно керувати вентиляційними установками, використовуючи будь-який браузер на стаціонарному комп'ютері або мобільному пристрої. Додатково існує можливість підключення установок на вищий рівень по протоколам Modbus RTU, Modbus TCP / IP.
Якщо в комплект поставки установки входять частотні перетворювачі, то вони встановлюються в блоках установки в процесі виготовлення на заводі. Немає необхідності виділяти окреме місце для них у вентиляційній камері або на майданчику.
Ознайомтесь з припливно-витяжною установкою VRS-550: VRS-550

Встановлюйте припливно-витяжні установки і дихайте свіжим повітрям з компанією ССК ТМ!
З турботою про Ваше здоров'я!