Решітка декоративна нерегульована алюмінієва

R 100

Призначена для зовнішнього захисту місць виходу вентиляційних шахт, повітроводів, отворів при необхідності естетичного оформлення зовнішньої (фасадної) сторони приміщень із забезпеченням додаткового захисту від опадів (відлив) і потрапляння сторонніх об'єктів у внутрішній простір, що захищається (сітка).

Виготовляються з посилених уніфікованих елементів з алюмінієвого профілю.
Виготовляються тільки в непофарбованому варіанті, тільки прямокутного перерізу, не мають можливості додаткового регулювання. Решітки типу R 100 рекомендується використовувати при робочому перерізі до 7,2 м2. Конструкцію таких решіток відрізняє додаткове посилення складових решітки елементів. Крім того, ці решітки, при зазначенні в замовленні, з внутрішньої сторони можуть оснащуватися цільнопросічною сіткою для запобігання потрапляння у зону сторонніх предметів.

Верхня полиця корпусу решіток типів R 100 має так званий «відлив» для захисту від потрапляння у внутрішню порожнину решітки опадів. Також при виборі таких решіток необхідно враховувати, що при використанні в її складі стандартних уніфікованих елементів ширину (В) решітки доцільно обирати кратної 10 мм, при цьому висота (Н) її повинна бути кратною - 100 мм + 20 мм до отриманого значення на встановлення відливу.