Решітка декоративна нерегульована алюмінієва

R 25

Решітка R25 призначена для внутрішнього декорування приміщень: декоративного захисту відкритих порожнин повітроводів, клапанів, вентиляційних шахт.

Решітка R25 виготовляється з уніфікованих полегшених елементів з алюмінієвого профілю з використанням елементів з пластику.

Завдяки простоті монтажу, практично не перешкоджають вільному перетіку припливного, рециркуляційного або витяжного повітря в системах вентиляції і кондиціонування.

Виготовляються тільки в непофарбованому варіанті, тільки прямокутного перерізу. При виборі решітки необхідно враховувати, що при використанні в її складі стандартних елементів ширину (В) решітки доцільно обирати кратною 10 мм, при цьому висота (Н) її повинна бути кратною 25 мм. Основним недоліком таких решіток є лише недостатня жорсткість корпусу, що не дозволяє виробляти решітки R25 з робочими перерізами більше 0,6 м2.

Решітки R25 допускається використовувати у складі протипожежних клапанів при зазначенні в рядку замовлення клапана. Максимальна швидкість повітря в решітці R25 обмежена 7 м/с.