Решітка декоративна нерегульована алюмінієва

R 50

Призначена для зовнішнього захисту місць виходу вентиляційних шахт, повітроводів, отворів при необхідності естетичного оформлення зовнішньої (фасадної) сторони приміщень із забезпеченням додаткового захисту від опадів (відлив) і потрапляння сторонніх об'єктів у внутрішній простір, що захищається (сітка).

R 50 виготовляється з посилених уніфікованих елементів з алюмінієвого профілю.
Виготовляються тільки в непофарбованому варіанті, тільки прямокутного перерізу, не має можливості додаткового регулювання. Решітку типу R50 рекомендується використовувати при робочому перерізі до 5 м2. Конструкцію таких решіток відрізняє додаткове посилення складових решітки елементів. Крім того, ці решітки, при зазначенні в замовленні, з внутрішньої сторони можуть оснащуватися цільнопросічною сіткою для запобігання потрапляння у зону сторонніх предметів.

Верхня полиця корпусу решіток типів R50 має так званий «відлив» для захисту від потрапляння у внутрішню порожнину решітки опадів. Також при виборі таких решіток необхідно враховувати, що при використанні в її складі стандартних уніфікованих елементів ширину (В) решітки доцільно обирати кратної 10 мм, при цьому висота (Н) її повинна бути кратною - 50 мм +20 мм до отриманого значення на встановлення відливу.