Пандемія короновіруса Covid-19 змусила всіх нас жити і працювати в нових реаліях. Показники захворюваності зростають з кожним днем і, як добре відомо, основний шлях передачі інфекції - повітряно-крапельний. Тому основний спосіб зупинити таке стрімке поширення хвороби - знезараження повітря у всіх приміщеннях, де можливо зосередження хворих, потенційно хворих і людей з груп ризику.
Компанія ССК ТМ, як соціально відповідальна і прогресивна компанія-виробник, представила на ринку вентиляційного обладнання новинку - бактерицидний блок C-STR для прямокутної канальної вентиляції.
Даний блокпредставляє собою бактерицидний модуль, який комплектується газорозрядними ртутними бактерицидними лампами низького тиску потужністю 75 Вт. УФ-опромінення має бактерицидну дію, тому блоки C-STR доцільно використовувати в:

  • операційних, передопераційних, пологових, стерильних зонах ЦСО, дитячих палатах пологових будинків;
  • перев`язувальних, палатах реанімаційних відділень, приміщеннях нестерильних зон ЦСО, бактеріологічних і вірусологічних лабораторіях, фармацевтичних цехах;
  • палатах, кабінетах і інших приміщення ЛПУ;
  • дитячих ігрових кімнатах, шкільних класах, побутових приміщеннях промислових і громадських будівель з великим скупченням людей при тривалому перебуванні.

Залежно від необхідної потужності бактерицидного потоку блоки C-STR налічують 9 типорозмірів, 4 типу виконань в кожному.
Знезараження повітря здійснюється в процесі його безперервного прокачування через внутрішній обсяг блоку C-STR за допомогою системи припливно-витяжної канальної вентиляції: при проходженні повітряного потоку через бактерицидні лампи відбувається його знезараження.
Для замовлення та більш детальної інформації про бактерицидні блоки C-STR для систем канальної вентиляції звертайтеся до менеджерів компанії ССК ТМ Вашого регіонального представництва.