Сьогодні, як ніколи, дуже важливе і актуальне питання очищення повітря, параметрів мікроклімату, норм повітрообміну.
Система вентиляції на таких соціально значимих об`єктах як поліклініки, операційні в лікарнях, пологових будинках, аптеки, фармакологічні виробництва тощо повинна повністю відповідати нормам і стандартам, що прийняті в державі.
Лінійка вентиляційного обладнання виробництва компанії ССК ТМ включає в себе установки, які як раз і призначені для використання на об`єктах, що мають особливі вимоги до обробки повітря.
Таким установками є центральні кондиціонери серії VRS, які конструктивно передбачають кілька варіантів виконань, а саме:

  • для «чистих приміщень» і виробництв, що вимагають якісної обробки повітря;
  • для медичних установ, об`єктів охорони здоров`я, об`єктів що мають особливі вимоги по корозійної стійкості обладнання.

Установки, які виготовлені для об`єктів охорони здоров`я, відрізняються гладкою поверхнею блоків для виключення скупчення пилу і бруду; комплектуючі стійкі до дезінфікуючих засобів; всі використовувані ущільнювачі мають закриті пори; всі вбудовані елементи мають вільний доступ для обслуговування.
Особливість систем вентиляції медичних об`єктів - недопущення рециркуляції повітря, унеможливлення поширення брудного, неочищеного повітря, що містить віруси/бактерії, по всій території об`єкта і за його межами.
Знезараження повітряних мас в приміщеннях зі спеціальними вимогами на базі установок VRS може здійснюватися за допомогою:

  • ультрафіолетового випромінювання;
  • фільтрації повітря.

Блок знезараження повітря призначений для очищення повітря від живих організмів і вірусів шляхом використання УФ-випромінювання.
Фільтрація повітря в установках VRS медичного виконання здійснюється за допомогою фільтрів тонкого очищення і фільтрів високої ефективності: класи фільтрів від M5 до H14. Такі фільтри ультратонкого очищення здатні вловлювати найдрібніші частинки забруднень, бактерій, вірусів і різних мікроорганізмів розмірів до 0,1 мкм.
Таким чином, застосування і блоків знезараження повітря, і фільтрів ультра тонкого очищення повітря абсолютно виправдано і необхідно в приміщеннях, що вимагають найвищої очистки повітря.
За більш детальною інформацією про центральні кондиціонери VRS медичного виконання звертайтеся до менеджерів нашої компанії. Ми завжди раді допомогти і готові до максимально ефективної співпраці.