В цьому році ССК ТМ вирішили цю проблему і пропонуємо Вам решітку прихованого монтажу RSM та адаптер для зручного монтажу у систему вентиляції RSMА.

Багато квартир та домівок стикаються з проблемою відсутності якісної вентиляції у осінньо-зимовий період. Вона досить актуальна. Таке явище призводить до перезволоження повітря, виникненню дискомфортного стану і появі плісняви на стінах. Головною причиною виникнення такої ситуації буде відсутність і неправильна роботи в приміщенні системи вентиляції. На сьогодні таке проблемне питання має просте рішення. Решітки RSM можна фарбувати в будь-який колір згідно каталогу RAL ще на виробництві або наклеїти на них шпалери, нанести штукатурку тощо. В такому випадку решітка буде повністю виконувати свої функції і ще бути майже не помітною у Вашому інтер’єрі.

А для якісного поєднання решітки з всією системою вентиляції пропонуємо адаптер RSMА. Його конструкція допомагає поєднувати з будь-яким пластиковим або металевим повітроводом круглого, квадратного або прямокутного перерізу.