З кожним роком бачення на дизайн змінюється, з'являються нові уявлення про красу, комфорт, безпеку. Дизайн промислових будівель і приміщень вимагають такої ж уваги з розробки цікавих, сучасних, а головне оптимальних і не витратних рішень.
Деякі запити залишаються незмінними - наприклад, естетичне оформлення вентиляційних отворів ще й з виконанням функціональних потреб !

Це зробити цілком реально і ми пропонуємо вам відмінний варіант - Решітка GDR - дворядна важільна.

Ми знаємо, що у Вас постійно з'являються нові завдання щодо естетичного оформлення вентиляційних отворів та ще з виконанням функціональних потреб. І, хоча, в нашому номенклатурному ряду безліч різновидів вентиляційних решіток, пропонуємо ще одне цікаве рішення.
Найсучаснішим і оптимальним варіантом є решітка GDR, в якої жалюзі регулюються в різні боки.

Особливістю GDR є правильне розподілення повітряного потоку всередині приміщення.
Кут нахилу жалюзі можна регулювати та створювати оптимальне провітрювання приміщення.

Як декоративний елемент при оформленні отворів використовуються решітки GDR - вони красиво виглядають і вписуються в будь-яке дизайнерське рішення. Стандартно решітки не фарбовані, але за запитом пофарбуємо у будь-який колір з каталогу RAL.

Для естетичного закриття виходів вентиляційних магістралей найкраще підходять решітки GDR, що складаються з оцинкованого корпусу та двох рядів алюмінієвих ламелей, що забезпечують плавний розподіл повітряного потоку у різних напрямках. Другий ряд жалюзі регулюється надзручним важелем. Вони демонструють хорошу стійкість до вологості, мало важать та легко монтуються.

За детальнішою інформацією звертайтесь до менеджерів у Вашому регіоні, контакти можна знайти на сайті.

ВІДБУДУЄМО УКРАЇНУ РАЗОМ!