Вентиляція - процес видалення відпрацьованого повітря з приміщення і заміна його зовнішнім повітрям. Системи механічної вентиляції забезпечують безперервний рух чистого повітря завдяки спеціальним вентиляторам: даховим, настінним витяжним і вбудованим. Механічна вентиляція також може допомогти знизити витрати і поліпшити Ваш прибуток.
Вентиляція підвищує продуктивність

Погана вентиляція може викликати у робітників почуття втоми, депресії і роздратування, а також знизити їх продуктивність. Посилена вентиляція істотно підвищує продуктивність праці, - до такого висновку прийшли вчені Гарвардської школи охорони здоров`я за підсумками експерименту, результати якого були опубліковані в журналі Environmental Health Perspectives.Так само поліпшення якості повітря може допомогти знизити захворюваність і прогули ваших робочих.
Ще один спосіб заощадити на вентиляції - скорочення витрат на охолодження приміщення.
На складі або на заводі гаряче повітря може бути як від приладу так і інших промислових процесів. Вентилятори можуть витягати гаряче повітря, допомагаючи зменшити накопичення тепла на складі. Це допомагає знизити рівень охолодження, що в свою чергу, знижує Ваші експлуатаційні витрати.
Наша компанія пропонує Вам зробити вибір на користь нашої лінійки канальних вентиляторів з ЕС-двигуном: C-VENT-EC, C-VENT-K-EC, KP-KVARK-EC, C-PKV-EC-RC.

Вентилятори з ЕС - двигуном застосовуються для:

  • стаціонарних систем вентиляції, кондиціонування повітря виробничих, громадських і житлових будівель;
  • суттєвого зменшення енергоспоживання системи;
  • забезпечення підвищення продуктивності системи при збереженні компактних розмірів;
  • додаткових можливостей в регулюванні параметрів і автоматизації роботи;
  • забезпечення зручності обслуговування і монтажу в умовах обмеженого простору.

Також ознайомтесь з інноваційною припливно-витяжною установкою AEROSTART-EC з роторним рекуператором.Економія тепла в AEROSTART-EC досягається за рахунок застосування роторного утилізатора тепла з ККД до 90%.

Таким чином, витрати тепла на нагрівання повітря можуть бути знижені більш ніж в 10 разів!!!