Ось і пролетіли два місяці літа. Скоро осінь - час починати опалювати приміщення. Компанія ССК ТМ заздалегідь готує варіанти і пропонує дуже вигідну і ефективну пропозицію опалення за невеликі гроші, що сьогодні - рідкість.

Тепловентилятори AVN - це відмінне рішення для швидкого прогрівання приміщення і підтримки заданої температури повітря в холодний і перехідний періоди року.

Повітряне опалення виграшно відрізняється більш високою ефективністю, мінімізацією теплових втрат, мінімальним часом прогріву, високою економічністю і можливістю автоматичного управління.

Ми готові виготовити для вас повітряно-опалювальну систему серії AVN-E, яка працює за допомогою електрики і AVN-W - з використанням теплоносія у вигляді гарячої води.

Тепловентилятори складаються з осьового вентилятора з власним одно-, двох-, трьох- або чотирирядним теплообмінником, який розміщений в сталевому корпусі з полімерним покриттям.

У конструкцію AVN-E, звичайно, входить електричний нагрівач, який обладнаний двома термостатами захисту від перегріву.

Використовуються осьові вентилятори з асинхронним електродвигуном із зовнішнім ротором, він має вбудований тепловий захист. Клас електричного захисту - IP54.

Якщо використовувати АVN-W в якості нагрівача необхідно забезпечити подачу гарячої води, а в якості повітряохолоджквача - холодної.

Агрегати серії АVN-W відносяться до опалювально-вентиляційного обладнання та можуть бути використані за прямим призначенням у всіх приміщеннях, в яких допускається місцева рециркуляція нагрітого повітря.

Завдяки регульованим повітророзподільним жалюзі можна направляти потік повітря в необхідну зону приміщення.

Агрегати комплектуються універсальними кріпильними кронштейнами, які дозволяють монтувати агрегат як горизонтально, так і вертикально.

Представлене обладнання забезпечить комфортні умови в приміщеннях різних видів: торгові, спортивні зали, СТО, ангари, складські комплекси, виробничі цехи, приміщення для сільського господарства і багато інших.