Решітка декоративна нерегульована оцинкована

RO 50

Призначена для зовнішнього захисту місць виходу вентиляційних шахт, повітроводів, отворів при необхідності естетичного оформлення зовнішньої (фасадної) сторони приміщень із забезпеченням додаткового захисту від опадів (відлив) і потрапляння сторонніх об'єктів у внутрішній простір, що захищається (сітка).

Виготовляється з посилених уніфікованих елементів з оцинкованої сталі.

Виготовляються в нефарбованому варіанті, за спеціальним замовленням решітки можуть бути пофарбовані в колір, узгоджений із замовником. Виготовляються решітки тільки прямокутного перерізу, не мають можливості додаткового регулювання. Рекомендується використовувати при робочому перерізі до 4 м2. Конструкцію таких решіток відрізняє додаткове посилення складових елементів решітки. Верхня полиця корпусу решіток має так званий «відлив» для захисту від потрапляння у внутрішню порожнину решітки опадів.

При виборі таких решіток необхідно враховувати, що при використанні в її складі стандартних уніфікованих елементів ширину (В) решітки доцільно обирати кратною 10 мм, при цьому висота (Н) її повинна бути кратною - 50 мм. Максимальна швидкість повітря в решітках RО50 обмежена 15 м/с.