Компанія ССК ТМ розширила модельний ряд прямокутних канальних вентиляторів  і представила 2 серії вентиляторів з виносним електродвигуном C-KVARK-BC і C-KVARK-PF.
Дана серія вентиляторів виготовляється в декількох варіантах виконання: загальнопромислове, корозійностійке, вибухозахищене та вибухозахищене корозійностійке. В залежності від варіанту виконання вентилятор може бути виготовлений з оцинкованої або нержавіючої сталі. Вентилятори комплектуються робочими колесами з вперед або назад загнутими лопатками.
Для запобігання контакту двигуна з робочим середовищем, він винесений за межі корпусу. Завдяки цьому двигун захищений від небажаних домішок повітряного потоку (парів води, жиру і т.д). Також розміщення двигуна поза повітряного каналу забезпечує високу надійність, довговічність і виконання спеціальних вимог, які пред`являються до вентиляторів даної серії. За рахунок двигуна, розміщеного поза корпусом, по спеціальному замовленню можливе виконання вентиляторів, в якому температура переміщуваного середовища може досягати + 200° С. Стандартно температурний діапазон переміщуваного середовища - від -30° С до + 80° С.
Повітропродуктивнысть вентиляторів серії C-KVARK-PF від 1400 до 8000 м³/год, а C-KVARK-BC – від 630 до 16 000 м³/год.
За більш детальною інформацією про канальні вентилятори з виносним електродвигуном серій C-KVARK-BC і C-KVARK-PF звертайтеся до менеджерів компанії ССК ТМ Вашого регіонального представництва.