ВІДНОВЛЮЄМО НАШ ХАРКІВ.
11 січня 2023 року начальник ХОВА Олег Синєгубов спільно з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом відвідали освітні установи Харківщини, у яких було проведено реконструкцію та встановлено наше обладнання для укриттів.

Виготовлені  компанією "ССК ТМ" припливні установки для укриттів SM-SS та вентилятори електроручні ERV встановлені у Харківському ліцеї-інтернаті «Обдарованість», Харківському ліцеї «Рятувальник», Харківській санаторній школі №13.
Встановлене обладанння забезпечує приплив чистого повітря і відведення відпрацьованого протягом цього часу. Завданням установок є не просто дотримання санітарних умов, а забезпечення можливості залишатися людям тривалий час у сховищі.
 
«Я абсолютно вдячний за той досвід, і той зразок, який я маю передати всім іншим областям України для облаштування таких приміщень. Варто, щоб усі інші брали приклад саме з Харківської області. Сьогодні Харківщина є оплотом всієї України, яка завжди тримала і продовжує тримати оборону. Попри все, ми маємо розуміти, що навіть у тих областях, які межують з територією ведення бойових дій, має розвиватися не тільки оборонна стратегія, а ще й майбутнє – це наші діти», – сказав Міністр освіти і науки України.

Начальник Харківської ОВА наголосив, що подібні укриття мають з’явитися у кожному освітньому закладі та інших установах України.
Разом переможемо! Віримо в ЗСУ!