Якщо Ви погоджуєтесь з нами, що водяне опалення досить ефективне, то пропонуємо нашу розробку:  полегшений повітряно-опалювальний агрегат водяний AVN-L. Цей агрегат зосереджує повітря в потрібному напрямку, для нього не потрібно великих витрат на матеріали і дорогого обслуговування.
Завдяки високій ефективності для забезпечення «приємного» мікроклімату в приміщенні не потрібні великі витрати енергії.
Полегшені агрегати AVN-L можуть без проблем підтримувати однакову температуру на всій площі невеликого приміщення в автоматичному режимі.

Щоб встановити повітряно опалювальний (охолоджувальний) агрегат необхідно використовувати особливі кронштейни (які в йдуть у комплекті).
Особливо часто ці агрегати застосовують у спортивних залах, складських ангарах, автомийках, гаражах, торгових центрах, тобто в приміщеннях з широкою площею.

AVN-L оснащуються особливим водяним теплообмінником, який разом з вбудованим вентилятором здатний одночасно розподілити нагріте повітря по всьому приміщенню.  
Монтувати агрегати можна як вертикально, так і горизонтально.

Якщо ви вирішили замовити  агрегат, рекомендується відразу ж купувати до нього всю необхідну автоматику. Ми повністю беремо на себе всі налаштування.
Таким чином Ви отримуєте гарантію безперебійної та якісної роботи агрегату повітряного-опалення.