Компанія ССК ТМ пропонує ряд свого обладнання, яке допоможе вирішити ці питання. Розроблені нашими спеціалістами вентилятори електроручні для укриттів високонапірні ERV-2,5 та ERV-2,8. Ці вентилятори призначаються для роботи у системах припливної та витяжної вентиляції, працюють як від електромережі, так і від ручного приводу
Продовжують цей типоряд вентилятори електроручні  ERV-3,15 та ERV-4 застосовуються для систем вентиляції сховищ та протирадіаційних укриттів, а також для вентиляції колодязів та інших інженерних споруд. Ці вентилятори можуть додатково комплектуватись гнучкими вставками, віброопорами та клапанами K-BB-2, K-BB-3.
Крім того ще є можливість доукомплектувати вентилятори клапанами витратомірами-відмикачами K-RB та K-BB. Клапан  витратомір K-B дає можливість дізнатись кількість повітря, що попадає в приміщення зі сторони нагнітання.
І нагадуємо про нашу недавню новинки: припливну установку з ручним приводом SM-SH та типоряд установок для сховищ SM-SS продуктивність яких до 5 500 м3/год.
І при розрахунках треба пам'ятати, що ефективна система вентиляції сховищ повинна забезпечувати нормальну роботу в режимі чистої вентиляції впродовж 48 годин і в режимі фільтровентиляції 12 годин.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ
РАЗОМ ДО ВІДБУДОВИ НАЙКРАЩОЇ УКРАЇНИ