Клапан утеплений повітряний

C-GMK-C

Призначений для регулювання витрати припливного, рециркуляційного або витяжного повітря в системах канальної вентиляції і кондиціонування в умовах низьких температур (до -70 градусів С).  Допустима температура переміщуваного повітря варіюється від -70 до +50 градусів С. Оброблюване повітря не повинно містити тверді, волокнисті, клейкі або агресивні домішки.    
Підвищена жорсткість корпусу забезпечує захист клапана від перекосів в умовах великих перепадів середньодобової температури. Особливістю клапанів C-GMK-C є використання в конструкції периметрального обігріву у вигляді розташованого по зовнішньому периметру гнучкого саморегулюючого нагрівального кабелю, який постійно підключений до мережі змінного струму 220 В.
Клапани передбачають виключно прямокутне виконання. Вони являють собою корпус, виконаний з оцинкованої сталі, з встановленими всередині лопатками з посиленого алюмінієвого профілю. Приводна кінематична схема даного клапана являє собою систему важелів і тяг, забезпечує паралельне розкриття лопаток клапана.
Примикання лопаток виконано у формі лабіринтового ущільнення. Виготовляються різних типорозмірів.

Файли 3D-бібліотеки: